o nas

o nas
Darmowa wysyłka
na terenie Trójmiasta i okolic
Sprawna obsługa
wybranymi przez Ciebie kanałami
Bezpieczne zakupy
w dowolnej formie płatności
Rodzinna produkcja w Polsce

Jesteśmy rodzeństwem, które łączy wspólna pasja – tworzenie pięknych, bezpiecznych i ekologicznych zabawek oraz mebli.

Mieszkamy i tworzymy w Trójmieście – subiektywnie najpiękniejszym miejscu w Polsce, obiektywnie z najdłuższym MOLO nad Morzem Bałtyckim.

profilowe-na-molo-sopot-bogumila-sutkowska-radost-gawrylkiewicz
Bezpieczeństwo
Jakość materiału oraz sposób montażu gwarantuje bezpieczeństwo dzieci. Nie używamy klejów, śrub ani gwoździ – wszystko można składać i rozkładać wiele razy, co ułatwia transport i przechowywanie.
Ekologia
Każdy nasz produkt wykonany jest z ekologicznych materiałów wolnych od substancji szkodliwych. Dostarczamy go do Ciebie w biodegradowalnym opakowaniu.
Estetyka
Dbamy o estetykę wykonania i urodę projektu, by pozytywnie kreować u ludzi wrażliwość na piękno już od najmłodszych lat.
pierwsze-zdjecie-skladania-domku

Nasze produkty wykonane są ze sklejki topolowej, która jest tworzona z myślą o środowisku i dzięki odpowiedzialnej produkcji, posiada m.in. certyfikaty FSC, PEFC, CARB2 oraz NAF. Nie zawiera formaldehydów ani innych substancji szkodliwych.

certyfikaty-sklejki-topolowej-bez-formaldehydow-FSC-PEFC

Chcemy mieć pewność, że Nasze dzieci korzystają z bezpiecznych produktów. Pragniemy, by nasze produkty były trwałe i mogły służyć zabawie i nauce wielu pokoleniom. Jesteśmy świadomi zachodzących zmian w środowisku naturalnym, dlatego wykorzystywane przez nas surowce mogą być ponownie użyte lub przetworzone.

obserwuj nas na Instagramie