FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Co oznacza stan surowy?

Nasze produkty możesz zakupić w wersji surowej lub zabezpieczonej naturalnymi olejami i woskami. Wersja surowa to wersja bez żadnych lakierów czy olejów. Jest dokładnie wyszlifowana, lecz niczym nie pomalowana, dzięki czemu sam możesz pomalować ją w domu w dowolny sposób lub zostawić ją naturalną.

Co składa się na cenę produktu?

Wysokość ceny produktu jest zależna od ceny certyfikowanej sklejki wolnej od substancji szkodliwych (ściągamy ją specjalnie dla Ciebie aż z Włoch), naturalnych opakowań oraz kosztów wynagrodzeń.  Działamy legalnie w Polsce, więc jesteśmy zobowiązani opłacić podatki (mnóstwo podatków!), ZUSy oraz zapłacić godnie pracownikom (to akurat chcemy).

Czy muszę być zarejestrowany, aby dokonywać zakupów?

Nie musisz się rejestrować. Możesz robić zakupy bez rejestracji. Wówczas nie masz jednak możliwości sprawdzania historii zamówień, a przy kolejnych zakupach będziesz musiał ponownie podawać swoje dane.

Jak wygląda procedura reklamacji lub zwrotu?

Dokładne informacje dotyczące reklamacji i zwrotu znajdziesz w zakładce info.

W jaki sposób mogę zapłacić za zamówienie?

Zamówienie możesz opłacić w sposób tradycyjny – przelewem na konto, kartą albo wykorzystując do tego różne platformy: szybkie przelewy, payU, PayPal.

Gdzie mogę zobaczyć produkty na żywo?

Jeśli jesteś z Trójmiasta lub przejeżdżasz tędy – zapraszam Ciebie na kawę, gdzie pokażę i opowiem o naszych produktach. Napisz tylko do nas maila. Zapraszam też na nasz instagram @molotoys, gdzie prezentujemy naturalne zdjęcia ‘w akcji’ naszych zabawek i mebli.